Упис

Упис ученика у школску 2023/24. годину

Поштовани родитељи и будући ученици наше гимназије,

Обавештавамо вас да Гимназија „9.мај” Ниш у школској 2023/24. години неће уписивати двојезично одељење природно-математичког смера.

План уписа за школску 2023/24. годину налази се у наставку овог обавештења.

Ред.бр.СмерБрој одељењаБрој ученика
1.Општи смер5 одељења150 ученика
2.Одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику1 одељење20 ученика
3.Одељење за ученике са посебним способностима за спорт2 одељења40 ученика

Позивамо вас да посетите и Инстаграм страницу наше школе @gim9majnis

На сајту наше школе можете се информисати о бесплатној припремној настави из математике за упис у одељење за ученике са посебним способностима за информатику и рачунарство (ИТ одељење).

Пријављивање ученика и подношење спортске документације за упис у одељење за ученике са    посебним способностима за спорт обавиће се у просторијама школе. Пријава за полагање и потврда о оствареним спортским резултатима (ФСС, КСС, ТСС, АСС…), коју попуњава и оверава Матични савез у Београду, налази се на сајту наше школе.

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗА ШКОЛСКУ 2023/2024. ГОДИНУ

Р.бр.АктивностиДатумВремеПредмет који се полажеМесто полагања
1. Пријемни испит за
ученике са посебним