eTwinningВестиНаставнициОбразовањеУченициШкола

Европске ознаке квалитета за ученике Гимназије “9.мај”

Пресрећни смо што можемо да поделимо фантастичну вест да је наша школа награђена Eвропским ознакaмa квалитета за изванредан рад у еТвининг пројектима “AI in the Air” и „Паметни градови“. Ово достигнуће је сведочанство посвећености и сарадње наших ученика и наставника, показујући резултате који су у складу са строгим критеријумима Оквира за ознаку квалитета.

Добијање овог признања значи не само потврду о постигнутом успеху већ и могућност да служи као мотивација за сва будућа достигнућа на пољу образовања и међународне сарадње. Поред тога, наш пројекти биће представљени на престижној Европској школској образовној платформи.

Искрене честитке упућујемо свима који су учествовали у остваривању овог достигнућа, и ми смо узбуђени због континуираног успеха наших еТвининг пројеката.

Још једном захваљујемо ученицима који су учествовали у њима, као и наставници Аници Тричковић на посвећеном раду.

Иначе, пројекат је проглашен за један од пет најбољих еТвининг пројеката у нашој земљи за 2022/2023. школску годину на Националној еТвининг конференцији одржаној у септембру. Више о томе можете прочитати ОВДЕ.

Више о пројектима можете прочитати на следећим страницама:

AI in the AIr – ГИМНАЗИЈА “9.МАЈ”, НИШ (9maj.edu.rs)

Smart Cities – ГИМНАЗИЈА “9.МАЈ”, НИШ (9maj.edu.rs)