ВестиУпис

Бесплатна припремна настава из математике за упис у одељење за ученике са посебним способностима за информатику и рачунарство (ИТ одељење)

Почела је пријава за бесплатну припремну наставу из математике за упис у одељење за ученике са посебним способностима за информатику и рачунарство (ИТ одељење).

Припремну наставу ће реализовати наставници математике Гимназије “9.мај” у трајању од два школска часа по наведеном програму. Настава је организована онлајн од 10.2.-11.5.2024. године, у периоду од 10-11.30 часова, по следећем редоследу:

ДатумТемаПредавач
10.2.2024.Трансформације алгебарских изразаМаја Кнежевић
24.2.2024.Размере, пропорције, процентиИвана Стојановић
2.3.2024.Планиметрија (подударност, сличност и Питагорина теорема) Тања Китановић
9.3.2024. Линеарне једначине и применаМина Џамић
30.3.2024.Комбинаторика и дељивост у скупу целих бројеваКатарина Павловић
6.4.2024. Неједначине Радмила Ивковић
20.4.2024. Стереометрија (призма и пирамида)Марија Голубовић
11.5.2024.Систематизација (комбиновани задаци) Лана Цветић Стојиљковић
Распоред припремне наставе

ПРИЈАВА: Заинтересовани ученици за припремну наставу се могу пријавити попуњавањем СЛЕДЕЋЕГ УПИТНИКА.

Ученицима који су се пријавили мејлом шаљемо линк до Zoom платформе преко које ће се реализовати припремна настава. Логовање се увек врши путем истог линка.

Уколико се деси да ученици не присуствују неком часу припремне наставе потребно је да се обрате предавачу који ће им мејлом послати материјал за рад.

За сва додатна питања вам стојимо на располагању.

Гимназија “9.мај” Ниш