Pozorišna predstava i dodela paketića u Gimnaziji „9.maj“ u Nišu

Učenički parlament već pet godina priprema Novogodišnju predstavu za decu zaposlenih u školi. Ove godine predstava je održana u holu škole kod novogodišnje jelke 26.12.2019 god. u 19 časova. U realizaciji su učestvovali svi razredi i uradili su predstavu „Petar Pan“. Scenario je napisala Emilija Stanković  IV 1, režija i scenografija Emilija Stanković IV 1 i Mila Projović II 1. Glumili su:  Mateja Mitić II3, Sara Živković II 1, Natalija Ivanović IV 1, Nikola Ivanović IV 1, Teodora Pešić IV 6, Mina Ćirković II 1, Jovana Perić III 1. Finansijska podrša v.d.direktor Predrag Nešović i učenice Mina Milenković i Mina Rajković. Tehnička podrška Uroš Stevanović I4, Mihajlo Milovanović I 4, Veljko Mitrović I 4, Filip Brzaković III 2, Jovan Živković III 2, Anđela Živković III 4, Mina Zlatanović III 4, Jana Ilić III 4, Zoran Zonić III 4 i Jovan Kitanović IV 1. Profesor italijanskog jezika Miodrag Veselinović pripremio je skeč na italijanskom jeziku sa učenicima IV 1 Milijanom Đorđević, Vladanom Đuknić i Teodorom Radovanović.

Prisustvovala je većina zaposlenih sa svojom decom.

U nastavku možete pogledati galeriju sa fotografijama.