II разредIV разредВестиНаставнициПсихологија и философијаСрпски језик и књижевностУгледни часЧасови

Угледни час “Право на здравље – здравље за све”

У четвртак, 10.10.2024. год. смо имали прилику да присуствујемо угледном часу из психологије који је реализовала наша наставница психологије, Савета Миленковић, уз подршку колегинице Ане Радуловић, наставнице српског језика и књижевности, као и ученика другог и четвртог разреда!

Тема часа је била “Право на здравље – здравље за све”, кроз коју су ученици анализирали значај менталног здравља, као и равноправан приступ здравственој заштити за све.
Кроз интерактивне дискусије, креативне презентације и примере из свакодневног живота, ученици су показали како свако од нас може допринети очувању свог здравља и здравља заједнице.

Хвала свим учесницима на труду и сјајним увидима!