eTwinningВестиНаградеНаставници

Национална eTwinning награда Гимназији 9.мај за пројекат „Ardubots RACE – Robotics Arduino Challenge in Europe“

Веома смo поносни на наше ученике из IT одељења IV7 који су својим преданим и посвећеним радом са својим наставником програмирања Далибором Тодоровићем допринели томе да наш eTwinning пројекат „Ardubots RACE – Robotics Arduino Challenge in Europe“ добијe не само Националне ознаке квалитета у свим партнерским земљама (Србији, Француској и Италији), већ и да буде награђен Националном eTwinning наградом као најбољи пројекат у категорији средњих школа и гимназија за 2024. годину. Награда је додељена на Националној годишњој eTwinning конференцији „Добробит у школама – темељ успешног образовања” одржаној 13. септембра 2024. године у Београду.