uto08142018

Azurirano09:49:37 AM

Back Vi ste ovde: Naslovna Info Vesti Škola Poseta osnovnoj školi ''Branislav Nušić''

Poseta osnovnoj školi ''Branislav Nušić''

Dana 13.04.2018. posetili smo sajam obrazovanja u osnovnoj školi '' Branislav Nušić '' u Donjoj Trnavi u blizini Niša.

Uprkos maloj pripremlјenosti, za našu školu zainteresovalo se veliki broj učenika.

Većina đaka osnovnih škola sada želi da upiše neku od 4 poznate gimnazije, zbog kasnije sigurnog upisa na neki od fakulteta.

Kako raste zainteresovanost, tako rastu i poeni potrebni za gimnaziju '' 9. maj''.

Da se podsetimo, za prošlogodišnji upis u našu gimnaziju, bilo je potrebno 86.6 poena, a procenjujemo da će ova brojka biti još veća ove godine.

Uz dobru pripremu za prijemni, i malo koncentracije, moći ćete da upišete najmlađu ali i jednu od najbolјih niških gimnazija.