OBAVEŠTENJE POVODOM SMRTI DIREKTORA ŠKOLE, GIMNAZIJE „9.MAJ“, U NIŠU

Poštovani učenici, kolege i svi zaposleni u Gimnaziji „9.maj“,

Sa velikom tugom i iskrenim žaljenjem obaveštavamo vas da je juče, iznenada, u svojoj 53. godini, preminuo naš dragi kolega, profesor, odeljenjski starešina i direktor, Nebojša Lekić.

U ovom teškom trenutku možemo samo da obećamo da ćemo zbog njega i u njegovu čast biti još bolji ljudi i uspešniji đaci, složnije kolege i da ćemo školu izvesti na put kojim je on predano gazio dugi niz godina.

Prerani odlazak našeg direktora Leke je nenadoknadivi gubitak za sve nas, njegove kolege, đake, školu, grad i obrazovanje.

Komemoracija povodom smrti Nebojše Lekića biće održana u prostorijama škole u sredu, 13.3.2019. godine u 12 časova, a sahrana na Novom groblju u Nišu, u sredu, 13.3.2019. godine u 14:30 časova.

„Ako život nije, sećanje je večno,

Niko ne umire dok ima onih koji ga se sećaju.“

Mi ćemo se Vas uvek sećati!

Neka mu je večna slava!